Our range of products include anti-spatter paste antspro p-345.
₹ 180 / Litre Get Latest Price
| Product Type | Paste |
| Base Chemistry | Water Based |
| Pack Size | 500 ml |
| Usage/Application | Industrial |
| Physical State | Liquid |
| Packaging Type | 1 kg |
| Brand | Korrect |
| Packaging Size | 1 kg |
| Grade Standard | Industrial Grade |
| Country of Origin | Made in India |
Abhinay Goenka (Owner)
Korrect Enterprises
18, Neminath Nagar Society, S M Road, Ambawadi
Ahmedabad - 380015, Gujarat, India